Markýzy pro střešní okna Toso

Markýzy jsou cenově dostupným a přitom velice účinným doplňkem, který slouží především jako ochrana proti přehřívání interiéru vlivem slunečního záření. Ovládání je velice snadné. Markýzu během několika vteřin snadno rozvineme a v případě potřeby zase zavineme zpět do ochranného krytu. To vše během několika vteřin a pohodlně zevnitř místnosti. Přes zimu markýzu nedemontujeme, jelikož je při běžném zatažení vždy bezpečně ukryta a ochráněna před sněhem a ledem.

Proč je venkovní markýza účinnější proti horku než vnitřní roleta?

Při použití interiérových doplňků nezabráníme slunečním paprskům dopadat na okenní tabuli. Proto zasklení pohltí obrovské množství tepelné energie, které se postupně přenáší směrem do místnosti. Tento proces pak kvalitní zasklení a použití vnitřního doplňku dokáže pouze zpomalit, ale ne zcela zastavit. Proto je nenahraditelnou předností markýzy její umístění venku před oknem. Markýza tak velmi účinně zabrání, aby sluneční paprsky dopadali na okenní tabuli. Tímto způsobem markýza velmi účinně eliminuje pronikání tepelné energie do vnitřního prostoru. Efekt tepelné izolace je velmi výrazný a podkrovní bydlení při použití markýzy je komfortní a příjemné i v nejteplejších letních dnech.

Rolety pro střešní okna TOSO
Rolety pro střešní okna FAKRO
Rolety pro střeš. okna DAKSTRA
RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA

        Certifikát firma Import Tomeček s.r.o.

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.