Střešní výlez Toso®

střešní výlezElegance a jednoduchá instalace

V dnešní době při realizaci střech hledáme zejména něco, co bude vypadat hezky, bude to cenově dostupné a nebudeme mí zbytečně složitou práci při instalaci. O čem se zde bavíme? Výlez - světlík TOSO, to je to, co potřebujete, když hledáte dokonalost pro své podkroví.

A jaké jsou jeho výhody?

  • Jednoduchá montáž
  • Integrované lemování
  • Kvalitní zasklení dvojskly
  • A mnoho dalších výhod, o kterých si můžete přečíst na našem webu

 

Rovněž naše výlezová - světlíková okna jsou osazena níže do střechy, tak aby se za okny nehromadilo množství sněhu a také aby bylo okno estetickou a nerušivou součástí celé střechy.

Díky zavedenému webu můžete v klidu, v pohodlí domova vybrat to, co vás zajímá, to, co se vám líbí. Najdete u nás podrobné popisy produktů, a tak budete mít veškeré potřebné informace k tomu, abyste mohli mít ty nejkrásnější střešní okna a výlezy. Elegance, krása, kvalita, odolnost to vše výrobky TOSO nabízí!

Výlez TOSO 45x55 cm

Střešní výlez TOSO obsahuje vše potřebné pro instalaci a součástí je také potřebné lemování. Toto lemování, které je v ceně výrobku, je universální a je vhodné pro hladké i profilované krytiny od 0 do 90 mm.

2 254,00 Kč Cena:

Výlez TOSO 45x73 cm

Střešní výlez TOSO obsahuje vše potřebné pro instalaci a součástí je také potřebné lemování. Toto lemování, které je v ceně výrobku, je universální a je vhodné pro hladké i profilované krytiny od 0 do 90 mm.

2 670,00 Kč Cena:

Výlez TOSO 65x65 cm

Střešní výlez TOSO 65x65 cm s lemováním. Výlez má boční otevírání, které lze měnit dle potřeby na levé nebo pravé. Výlez 65x65 cm je vybaven aretačním mechnismem, který drží křídlo bezpečně v otevřené poloze na 90°, což umožňuje pohodlný výstup na střechu.

3 209,00 Kč Cena:
Rolety pro střešní okna FAKRO
Rolety pro střeš. okna DAKSTRA
RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Certifikát Ověřeno zákazníky
 
Ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA

        Certifikát firma Import Tomeček s.r.o.

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.