Střešní výlez Toso®

střešní výlezElegance a jednoduchá instalace

V dnešní době při realizaci střech hledáme zejména něco, co bude vypadat hezky, bude to cenově dostupné a nebudeme mí zbytečně složitou práci při instalaci. O čem se zde bavíme? Výlez - světlík TOSO, to je to, co potřebujete, když hledáte dokonalost pro své podkroví.

A jaké jsou jeho výhody?

  • Jednoduchá montáž
  • Integrované lemování
  • Kvalitní zasklení dvojskly
  • A mnoho dalších výhod, o kterých si můžete přečíst na našem webu

 

Rovněž naše výlezová - světlíková okna jsou osazena níže do střechy, tak aby se za okny nehromadilo množství sněhu a také aby bylo okno estetickou a nerušivou součástí celé střechy.

Díky zavedenému webu můžete v klidu, v pohodlí domova vybrat to, co vás zajímá, to, co se vám líbí. Najdete u nás podrobné popisy produktů, a tak budete mít veškeré potřebné informace k tomu, abyste mohli mít ty nejkrásnější střešní okna a výlezy. Elegance, krása, kvalita, odolnost to vše výrobky TOSO nabízí!

Výlez TOSO 45x55 cm

Střešní výlez TOSO obsahuje vše potřebné pro instalaci a součástí je také potřebné lemování. Toto lemování, které je v ceně výrobku, je universální a je vhodné pro hladké i profilované krytiny od 0 do 90 mm.

2 200,00 Kč Cena:

Výlez TOSO 45x73 cm

Střešní výlez TOSO obsahuje vše potřebné pro instalaci a součástí je také potřebné lemování. Toto lemování, které je v ceně výrobku, je universální a je vhodné pro hladké i profilované krytiny od 0 do 90 mm.

2 600,00 Kč Cena:

Výlez TOSO 65x65 cm

Střešní výlez TOSO 65x65 cm s lemováním. Výlez má boční otevírání, které lze měnit dle potřeby na levé nebo pravé. Výlez 65x65 cm je vybaven aretačním mechnismem, který drží křídlo bezpečně v otevřené poloze na 90°, což umožňuje pohodlný výstup na střechu.

3 400,00 Kč Cena:
Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.