Zcelazatemňujicí béžová roleta pro střešní okno VELUX MK06 / M06 / 306 78x118 cm

Zatemňující roletu pro okna Velux oceníte, vždy když budete chtít déle spát třeba i za bílého dne. Zatemňující rolety do střešních oken Velux najdou své uplatnění i při sledování televize, jelikož v ní zamezí odrazu světla.

 • Cena vč. DPH:1 850,00 Kč
 • Cena bez DPH:1 528,84 Kč
 • Dostupnost: Skladem
Množství:

Zcelazatemňujicí béžová roleta pro střešní okno VELUX MK06 / M06 / 306 78x118 cm

Dokonalé zatemnění - Zcelazatemňující rolety dokonale eliminují dopadající světlo, podle potřeby promění den na noc.

Zatemňující roleta pro okna VELUX - design a kvalita

Ojedinělý design ve spojení s vysokou kvalitou materiálu a dokonalým využitím.

 • Vyrobeno z materiálu s dlouhou životností, odolného vůči znečištění, s povrchovou úpravou z antistatické pryže.
 • Okraje rolety jsou umístěny v úzkých hliníkových kolejnicích.
 • Hliníkový rám zastiňující rolety umožňuje zastavení rolety v libovolné poloze, čímž lze až na 100 % zabránit průniku světla.
 • Speciální vrstva odrážející sluneční paprsky (termo-stop) na rubové
  straně materiálu brání pronikání světla a tepla do místnosti v letních i zimních měsících.
   

Montáž rolet pro zatemnění

Namontujte si rolety snadno podle návodu k montáži, který je vložen do balení každého doplňků. Naše zastiňující doplňky jsou kompatibilní pro použití s unikátním systémem snadné montáže Pick&Click!®. Jedná se o plastové výčnělky, které jsou na většině oknech VELUX nainstalovány již z výroby. S unikátním systémem Pick&Click® vám montáž zabere jen pár minut. U straších oken, kde tyto plastové výčnělky nejsou nainstalovány, použijete běžné kotvící prvky, které jsou součástí balení každé rolety. Naše doplňky lze dokonale a snadno nainstalovat na stará, novější i nejnovější okna VELUX, vč. oken nové generace.

Výroba

Výrobce našich rolet pro zatemnění Toso ® pro okna VELUX ® je společnost BKR z Vyškova. BKR je sesterská společnost firmy VELUX a také jediným výrobcem všech rolet a dalších stínících doplňků značky VELUX. Naši zákazníci tak mají možnost nakupovat mimořádně kvalitní doplňky od prestižního výrobce za příznivější ceny, kterých je docíleno nízkonákladovým způsobem distribuce.

Výrobce markýz Toso pro Velux

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.