Popis lemování

lemování

Pro montáž střešních oken TOSO je zapotřebí zvolit odpovídající druh lemování. TOSO nabízí lemování pro všechny druhy krytin. Výběr vhodného lemování není nijak složitý. Není zapotřebí znát značku střešní krytiny a postačí pouze změřit výšku profilu vaší střešní krytiny. Pro krytiny do výšky profilu do 16 mm objednávejte lemování hladké. Pokud je vaše krytina profilu o výšce mezi 16 až 50 mm objednejte lemování profilované. Pro krytiny o výšce profilu nad 50 mm je určeno lemování vysoko profilované, které je vhodné pro krytiny s profilem až do 120 mm.  

Nabídka lemování TOSO®

Použití

Lemování je určeno pro vodotěsné napojení střešního okna s krytinou a tím je zajištěna 100% vodotěsnost. Na střešní okna i lemování Toso platí záruka v délce 10-ti let. Tuto mimořádně dlouhou záruku lze uplatnit, pouze pokud při instalaci střešního oka bylo použito originální lemování Toso. Materiál lemování je z hliníkového plechu, a je opatřeno shodným nátěrem v tmavě šedé barvě jakou mají střešní okna.

lemování velux a toso

Lemování je odolné i proti extrémním vlivům počasí, vodotěsnost je zkoušená v souladu s nejpřísnějšími normami. Lemování pro okna TOSO je osazené níže v úrovni střechy a tím je docíleno lepší tepelné izolace a estetičtějšího venkovního vzhledu střešního okna. Způsob kvalitního zpracování lemování umožňuje jeho použití téměř do všech druhů střešních krytin, bez ohledu na použitý materiál a typ profilu. Kromě toho je lemování konstruováno tak, aby jeho použití byl srozumitelné i pro konečného spotřebitele - spojení jednotlivých dílů je zřejmé a logicky navazující. Přiložený obrázkový návod montáž dále usnadní.

 

 

 

Zasklení s doživotní zárukou

Zasklení oken Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.