Popis střešních oken TOSO

detail okenních dílů

Dřevěná střešní okna Toso® s dvojskly

 

Dřevěná střešní okna Toso® s trojskly

Dřevěná střešní okna

... jsou vyrobena z lamelované a výběrové severské borovice s bezchybnou strukturou. Použité dřevo z výběrové severské borovice v nejvyšší možné jakosti A+ zaručuje nejen dlouhou živostnost a pevnou konstrukci, ale rovněž splňuje i nejpřísnější estetická kritéria. Dřevěné části střešních oken jsou podtlakově impregnovány sofistikovaným způsobem vakuové impregnace a dřevo je poté opatřeno dalšími dvěma vrstvami ekologického laku, který dokonale podtrhuje přírodní krásu dřeva. Veškeré dřevo pochází výhradně z lesů spravovaných certifikovaným systémem podporující trvale udržitelné lesní hospodaření. TOSO vlastní certifikaci PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).

 

Plastová střešní okna Toso® s dvojskly

 

Plastová střešní okna Toso® s trojskly

Plastová střešní okna

... mají elegantní bílý povrch, nevyžadující žádnou údržbu ani lakování. Z venkovní strany jsou opatřena bezúdržbovou šedočernou barvou ve stejném odstínu jako lemování. Naše plastová střešní okna vynikají unikátním systémem komor s vyztuženou ocelovou armaturou, kde jsou komory navíc vyplněny izolací. Komory vyplněné izolací zlepšují tepelně izolační vlastnosti a činí okno odolné proti vzniku nežádoucí kondenzace. Díky tomu nedochází k rosení ani při extrémních teplotních rozdílech mezi venkovním prostředím a prostředím v místnosti (například v zimních měsících, kdy je venkovní teplota - 20 a teplota v místnosti +20 stupů) dochází ke vzniku kondenzace. Kondenzát následně kape na podlahu případně působí jiné škody. U střešních oken TOSO k podobným problémům s kondenzací nedochází právě díky unikátnímu a patentově chráněnému systému komor vyplněných izolací. Také z těchto důvodů plastová střešní okna TOSO svým uživatelům poskytují nejen mimořádné tepelně izolační vlastnosti, ale také maximální bezstarostnost a komfort užívání.

Zasklení oken Toso®

Trojskla

Zasklení trojskla pro plastové střešní okno  Trojskla pro dřevěné střešní okna      

Zasklení nízkoenergetickými trojskly s dvěma komorami v porovnání se standardními jednokomorovými dvojskly zajišťuje lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristické lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a tím snižuje znečištění životního prostředí. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a všechna skla jsou opatřeny nízkoemisivní vrstvou. Výsledkem je skvělá hodnota U= 0,7 W/m²K. Také u oken Toso s trojskly jsou použita tvrzená skla odolná proti krupobití.

Dvojskla      

Do střešních oken Toso jsou používána nová dvojskla, ve kterých jsou aplikovány dva nízkoemisní povlaky na místo jednoho. Díky tomuto řešení nové zasklení odráží v zimě více tepla zpět do místnosti a tím snižuje náklady na energii a zlepšuje komfort bydlení. Toto energeticky úsporné řešení zajišťuje lepší součinitel prostupu tepla U= 1,0 W/m2K. Pro dlouhou životnost jsou všechna střešní okna Toso dodávána s tvrzeným zasklením odolným proti krupobití.

Kvalitní výroba

Produkty TOSO jsou vyráběny v evropských továrnách společnosti VKR holding. Výrobní závody splňují předpisy norem kvality a jsou certifikovány ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Všechny naše výrobky jsou testovány výhradně v prestižním německém testovacím institutu IFT Rosenheim GmbH.

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.