Popis střešních oken TOSO

detail okenních dílů

DŘEVĚNÁ střešní okna Toso® Dřevěná střešní okna

... jsou vyrobena z lamelované a výběrové severské borovice s bezchybnou strukturou. Použité dřevo z výběrové severské borovice v nejvyšší možné jakosti A+ zaručuje nejen dlouhou živostnost a pevnou konstrukci, ale rovněž splňuje i nejpřísnější estetická kritéria. Dřevěné části střešních oken jsou podtlakově impregnovány sofistikovaným způsobem vakuové impregnace a dřevo je poté opatřeno dalšími dvěma vrstvami ekologického laku, který dokonale podtrhuje přírodní krásu dřeva. Veškeré dřevo pochází výhradně z lesů spravovaných certifikovaným systémem podporující trvale udržitelné lesní hospodaření. TOSO vlastní certifikaci PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).

PLASTOVÁ střešní okna Toso®Plastová střešní okna

... mají elegantní bílí povrch, nevyžadující žádnou údržbu ani lakování. Z venkovní strany jsou opatřena bezúdržbovou šedočernou barvou ve stejném odstínu jako lemování. Naše plastová střešní okna vynikají unikátním systémem komor s vyztuženou ocelovou armaturou, kde jsou komory navíc vyplněny izolací. Komory vyplněné izolací jednak zlepšují tepelně izolační vlastnosti a činí okno odolné proti vzniku nežádoucí kondenzace. Díky tomu nedochází k rosení ani při extrémních teplotních rozdílech mezi venkovním prostředím a prostředím v místnosti (například v zimních měsících, kdy je venkovní teplota - 20 a teplota v místnosti +20 stupů) dochází ke vzniku kondenzace. Kondenzát následně kape na podlahu případně působí jiné škody. U střešních oken TOSO k podobným problémům s kondenzací nedochází právě díky unikátnímu a patentově chráněnému systému komor vyplněných izolací. Také z těchto důvodů plastová střešní okna TOSO svým uživatelům poskytují nejen mimořádné tepelně izolační vlastnosti, ale také maximální bezstarostnost a komfort užívání.


TEPELNÉ A IZOLAČNÍ VLASTNOSTI

Použité zasklení tepelně izolačními dvojskly opatřenými nízko emisivní vrstvou pokovení. Prostor mezi skly je vyplněn argonem pro zajištění vynikajících tepelných a protihlukových vlastností. Zasklení omezuje tepelné ztráty v zimních měsících a v létě zamezuje přehřívání interiéru vlivem slunečního záření. Koeficient tepelné propustnosti je Uw 1,1 W/m2K. Pro zasklení jsou použita tvrzená skla odolná proti krupobití. Střešní okna TOSO mají jakostní  třídu neprůvzdušnosti č. 4 (nejlepší možná třída) a jakostní třídu vodotěsnosti rovněž č.4 (nejlepší možná třída).


KVALITNÍ VÝROBA

Produkty TOSO jsou vyráběny v evropských továrnách společnosti VKR holding. Výrobní závody splňují předpisy norem kvality a jsou certifikovány ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001. Všechny naše výrobky jsou testovány výhradně v prestižním německém testovacím institutu IFT Rosenheim GmbH.


MONTÁŽ

Pro montáž je nutné koupit spolu se střešním oknem také lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení s krytinou. Montáž je rychlá a srozumitelná i pro neprofesionála. V každém balení je přiložen podrobný montážní návod a na našich stránkách můžete zhlédnout také montážní video, které Vás provede celým procesem montáže. Záruka na dobu 10 let platí i v případě montáže svépomocí samotným zákazníkem. Montáž tak může provádět nejen odborná firma, ale také zákazník – neprofesionál.

Rolety pro střešní okna TOSO
Rolety pro střešní okna FAKRO
Rolety pro střeš. okna DAKSTRA
RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA

        Certifikát firma Import Tomeček s.r.o.

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka