Plastové střešní okno TOSO® PM8A 78x140 cm

Kód zboží: PM8A

Plastová střešní okna TOSO 78x140 cm jsou bezúdržbová a proto velice oblíbená pro použití nejen do místností s vysokou vlhkostí. Plastové střešní okno TOSO se zárukou 10 let.

  • Cena vč. DPH:8 030,00 Kč
  • Cena bez DPH:6 635,99 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:10 let
Množství:

Plastové střešní okno TOSO® PM8A 78x140 cm

· Doprava po ČR zdarma
· Ug = 1,0 W/M2k
· Pětikomorový systém
· Komory vyplněné izolací (EU patent)
· Mikroventilace
· Tvrzená dvojskla plněná argonem
· Certifikace CE
· Záruka 10 let

Plastové střešní okna rozměry

PROVEDENÍ

Plastové střešní okno TOSO má elegantní bílý povrch bez nároků na údržbu a velmi dobrou odolnost proti vlhkosti. Má vícekomorové plastové profily křídla i rámu s vyztuženou ocelovou armaturou a je vyplněné izolačním materiálem pro lepší tepelněizolační vlastnosti. Skandinávský design a pěkný vzhled křídla vytváří nadčasový vzhled okna vhodného pro každou místnost.


TEPELNÁ IZOLACE

Plastová střešní okna TOSO jsou opatřena dvojsklem o síle 24 mm (sklo plněné argonem), které zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Omezuje tepelné ztráty v zimním období a v letním období je zamezeno přehřátí. Zde na obrázku řez střešního okna TOSO s dvojsklem s použitím zateplovacího rámu. Zateplovací rám je součástí zateplovací sady.

Plastové střešní okno Toso se zateplením


KLIKY

Na našich oknech používáme kliky z leštěného zinku.
Kliky lze nastavovat do tří různých poloh: pozice úplného uzavření a dvě další pozice, které umožňují pasivní větrání podle potřeby.


KVALITNÍ VÝROBA

Naše okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy.
Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


PROVEDENÍ

Střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.

Plastové střešní okna Toso v krytině 78x140 cm


MONTÁŽ

Montáž střešních oken TOSO je jednoduchá.
Princip montáže je zkoušen, testován a dobře znám montážníkům mnoho let. Pro naše zákazníky, kteří si chtějí okno instalovat sami, je přiložen přehledný montážní návod s jednotlivými kroky montáže. K dispozici je také montážní video.


Upozornění

Pro montáž střešního okna je lemování potřebné vždy , bez ohledu na to, zda je vykonaná do profilované nebo hladké střešní krytiny.


 

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.