Lemování TOSO® profilované krytiny 78x140 cm

Lemování je určeno pro profilované střešní krytiny s výškou profilu od 0 do 50 mm. Jsou to krytiny z profilovaného plechu a rovněž  taškové střešní krytiny pálené či betonové od různých výrobců (KM Beta, Bramac, Tondach a mnoho dalších).

  • Cena vč. DPH:1 950,00 Kč
  • Cena bez DPH:1 611,48 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Lemování TOSO® profilované krytiny 78x140 cm

Lemování Toso pro taškovou krytinu

Při montáži střešních oken je dovoleno používat výhradně odpovídající typ lemování. Profilované lemování je dodáváno v samostatném balení.

Pomocí lemování lze snadno provést dokonalou montáž a zajistit 100% vodotěsnost. Tímto současně upozorňujeme naše zákazníky na skutečnost, že záruku na střešní okna na dobu 10 let poskytujeme pouze v případě, když jsou okna opatřena originálním lemováním.

Lemování je vyrobeno z hliníku a je opatřeno stejným nátěrem v tmavě šedé barvě jako okna. Lemování je odolné proti vnějším vlivům a UV záření, vodotěsnost je testována v souladu s nejpřísnějšími předpisy.Nové lemování TOSO je osazeno níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled. Konstrukce lemování umožňuje instalaci střešních oken téměř do všech druhů střešních materiálů, bez ohledu na základní materiál či typ profilu. Kromě toho je lemování vyrobeno tak, aby jeho montáž byla snadná i pro konečné spotřebitele - spojování jednotlivých prvků zřejmé a srozumitelné.

Zasklení s doživotní zárukou

Zasklení oken Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.