Dřevěné střešní okno s trojskly TOSO® AAY B1500 78x140 cm

Kód zboží: AAYB1500M8A

Střešní okno Toso 78x140 cm s trojskly. Vynikající parametry zaručující uživatelský komfort za každého počasí. Koeficient Ug=0,77 W/m2K. Střešní okna s trojsklem prémiové kvality z výběrové severské borovice nejvyšší kvality A+.

 • Cena vč. DPH:7 810,00 Kč
 • Cena bez DPH:6 454,18 Kč
 • Dostupnost: Skladem
 • Záruka:10 let
Množství:

Dřevěné střešní okno s trojskly TOSO® AAY B1500 78x140 cm

Dřevěná střešní okna s trojsklem vedle sebe

 • Mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání
 • Tvrzená trojskla - tři skla a obě komory vyplněné argonem.
 • U našich zasklení je použit prémiový teplý rámeček, který výrazně omezuje možnost tvorby kondenzátu i na okraji skla.
 • Naše okna jsou vyráběna v závodech patřících VKR Holding (majitel VELUX Group)
 • Ug = 0,77 W/M2k
 • Dřevo z výběrové severské borovice s podtlakovou impregnací a dvouvrstvým lakováním
 • Záruka 10 let + doživotní záruka na odolnost zasklení proti krupobití

Zasklení trojskly

Technické informace trojskla

Dřevěné střešní okno trojsklo

Naše zasklení nízkoenergetickými trojskly s teplými rámečky se dvěma komorami naplněnými argonem zajišťují lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristická lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a zlepšuje komfort bydlení. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a všechna skla jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou. Střešní okna TOSO současné generace jsou dodávána se speciálními trvzenými skly, která se vyznačují extrémní odolností, což dokladá i doživotní záruka výrobce na odolnost zasklení proti krupobití.

 


DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI

Dřevěné rámy a křídla střešního okna Toso jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva prémiové kvality a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který jsou naneseny vrstvy laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.
Dřevěná střešní okna Toso jsou vyrobena ze dřevěných dílů pocházejících z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření. Společnost TOSO je držitelem certifikátu PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification).


KVALITNÍ VÝROBA

Dřevěné střešní okna TOSO jsou vyráběna v evropských výrobních závodech společnosti VKR (majitel VELUX Group), které splňují předpisy jakostní ch norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používá nejmodernější technologické postupy a přísně dodržuje předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v německých nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH a okna TOSO splňují nejpřísnější normy. 

Dřevěná střešní okna s trojsklem v sestavě


Vnější vzhled

Střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy. Nízké osazení u moderních střešních oken je oblíbené pro estetický a nerušivý vzhled a také z praktických důvodů, jelikož se za nízko osazenými okny hromadí mnohem méně sněhu a ledu. Proto jsou naše okna vhodná nejenom do běžných klimatických podmínek, ale své uplatnění nachází i v horských oblastech s drsným klimatem. Aktuální nová řada střešních oken TOSO je dodávána s nízkým osazením u všech provedeních automaticky a bez příplatku.


Upozornění

Ke každému střešnímu okno je potřeba objednat lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení střešního okna s krytinou a použití lemování je proto nezbytné v případě všech druhů střešních krytin.


Dřevěné střešní okna Toso v krytině

Zasklení s doživotní zárukou

Zasklení oken Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.