Dřevěné střešní okno s trojskly TOSO® AAY B1500 78x140 cm

Kód zboží: AAYB1500M8A

Střešní okno Toso 78x140 cm s trojskly. Vynikající parametry zaručující uživatelský komfort za každého počasí. Koeficient Ug=0,77 W/m2K. Střešní okna s trojsklem prémiové kvality z výběrové severské borovice nejvyžší kvality A+.

  • Cena vč. DPH:6 598,00 Kč
  • Cena bez DPH:5 453,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:10 let
Množství:

Dřevěné střešní okno s trojskly TOSO® AAY B1500 78x140 cm

· Doprava po ČR zdarma
· U = 0,77 W/M2k
· Podtlaková impregnace
· Dvouvrstvé lakování
· Mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání
· Tvrzená trojskla - tři skla a obě komory vyplněné argonem
· Certifikace CE
· Záruka 10 let


Dřevěná střešní okna s trojsklem v sestavě

Zasklení trojskly

Zasklení nízkoenergetickými trojskly se dvěma komorami ve srovnání se standardními jednokomorovými dvojskly naplněnými argonem zajišťuje lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristická lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a tím snižuje znečištění životního prostředí. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a všechna skla jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou.

Trojsklo ve dřevěném střešním okně


DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI

Dřevěné rámy a křídla střešního okna Toso jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva prémiové kvality a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který je nanesena vrstva laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.
Dřevěná střešní okna Toso jsou vyrobena ze dřevěných dílů pocházejících z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření. Společnost TOSO je držitelem certifikátu PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification).


KVALITNÍ VÝROBA

Naše dřevěné střešní okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostní ch norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v německých nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


Vnější vzhled

Střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy. Nízké osazení u moderních střešních oken je oblíbené pro hezčí a nerušivý vzhled a také z praktických důvodů, jelikož se za nízko osazenými okny hromadí mnohem méně sněhu a ledu. Proto jsou naše okna vhodná nejenom do běžných klimatických podmínek, ale své uplatnění nachází i v horských oblastech s drsným klimatem. Aktuální nová řada střešních oken TOSO je dodávána s nízkým osazením u všech provedeních automaticky a bez příplatku.


Upozornění

Ke každému střešnímu okno je potřeba objednat lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení střešního okna s krytinou a použití lemování je proto nezbytné v případě všech druhů střešních krytin.


 

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.