Plastové střešní okno s trojskly TOSO® 78x98 cm

Kód zboží: APYB1500M4A

Plastové střešní okno s trojsklem TOSO 78x98 cm. Bezúdržbové provedení a zasklení trojskly zaručí maximální uživatelký komfort a bezstarostné užívání po mohol let bez potřeby údržby.

 • Cena vč. DPH:8 140,00 Kč
 • Cena bez DPH:6 726,90 Kč
 • Dostupnost: Skladem
 • Záruka:10 let
Množství:

Plastové střešní okno s trojskly TOSO® 78x98 cm

Plastové střešní okno Toso s trojsklem

 • Doprava po ČR zdarma
 • Ug = 0,77 W/M2k
 • Profily s ocelovými výztuhami
 • Komory vyplněné izolací
 • Mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání
 • Tvrzená trojskla - tři skla a obě komory vyplněné argonem.
 • U našich zasklení je použit prémiový teplý rámeček Thermoplast, který výrazně omezuje možnost tvorby kondenzátu i na okraji skla.
 • Naše okna jsou vyráběna v závodech patřících VKR Holding (majitel VELUX Group)
 • Záruka 10 let + doživotní záruka na odolnost zasklení proti krupobití

Zasklení trojskly

Technické vlastnosti trojskla

Plastové střešní okno s trojsklem

Zasklení nízkoenergetickými trojskly s teplými rámečky se dvěma komorami ve srovnání se standardními jednokomorovými dvojskly naplněnými argonem zajišťuje lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristická lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a tím snižuje znečištění životního prostředí. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a skla jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou.


KVALITNÍ VÝROBA

Naše plastové střešní okna jsou vyráběny v evropských výrobních závodech patřících dánskému koncernu VKR Holding (majitel VELUX Group a Windows Masters), které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v německých nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


PROVEDENÍ

Plastové střešní okno TOSO má elegantní bílý povrch bez nároků na údržbu a velmi dobrou odolnost proti vlhkosti. Má vícekomorové plastové profily křídla i rámu s vyztuženou ocelovou armaturou a je vyplněné izolačním materiálem pro lepší tepelněizolační vlastnosti. Skandinávský design a pěkný vzhled křídla vytváří nadčasový vzhled okna vhodného pro každou místnost.

PVC střešní okna koupelny


Vnější vzhled

Plastová střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy. Nízké osazení u moderních střešních oken je oblíbené pro hezčí a nerušivý vzhled a také z praktických důvodů, jelikož se za nízko osazenými okny hromadí mnohem méně sněhu a ledu. Proto jsou naše okna vhodná nejenom do běžných klimatických podmínek, ale své uplatnění nachází i v horských oblastech s drsným klimatem. Aktuální nová řada střešních oken TOSO je dodávána s nízkým osazením u všech provedeních automaticky a bez příplatku.


Upozornění

Ke každému střešnímu oknu je potřeba objednat lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení okna s krytinou a použití lemování je proto nezbytné v případě všech druhů střešních krytin.


Plastové střešní okna Toso s trojsklem 55x78 cm

Zasklení s doživotní zárukou

Zasklení oken Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.