Plastové střešní okno s trojskly TOSO® APY B1500 78x98 cm

Kód zboží: APYB1500M4A

Plastové střešní okno s trojsklem TOSO 78x98 cm. Bezúdržbové provedení a zasklení trojskly zaručí maximální uživatelký komfort a bezstarostné užívání po mohol let bez potřeby údržby.

  • Cena vč. DPH:6 719,00 Kč
  • Cena bez DPH:5 553,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:10 let
Množství:

Plastové střešní okno s trojskly TOSO® APY B1500 78x98 cm

· Doprava po ČR zdarma
· U = 0,77 W/M2k
· Profily s ocelovými výztuhami
· Komory vyplněné izolací
· Mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání
· Tvrzená trojskla - tři skla a obě komory vyplněné argonem
· Certifikace CE
· Záruka 10 let

Plastové střešní okna Toso nejlevnější


Zasklení trojskly

Zasklení nízkoenergetickými trojskly se dvěma komorami ve srovnání se standardními jednokomorovými dvojskly naplněnými argonem zajišťuje lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristická lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a tím snižuje znečištění životního prostředí. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a skla jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou.

Plastová střešní okna s trojsklo


PROVEDENÍ

Plastové střešní okno TOSO má elegantní bílý povrch bez nároků na údržbu a velmi dobrou odolnost proti vlhkosti. Má vícekomorové plastové profily křídla i rámu s vyztuženou ocelovou armaturou a je vyplněné izolačním materiálem pro lepší tepelněizolační vlastnosti. Skandinávský design a pěkný vzhled křídla vytváří nadčasový vzhled okna vhodného pro každou místnost.


KVALITNÍ VÝROBA

Naše plastové střešní okna jsou vyráběny v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostní ch norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v německých nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


Vnější vzhled

Plastová střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy. Nízké osazení u moderních střešních oken je oblíbené pro hezčí a nerušivý vzhled a také z praktických důvodů, jelikož se za nízko osazenými okny hromadí mnohem méně sněhu a ledu. Proto jsou naše okna vhodná nejenom do běžných klimatických podmínek, ale své uplatnění nachází i v horských oblastech s drsným klimatem. Aktuální nová řada střešních oken TOSO je dodávána s nízkým osazením u všech provedeních automaticky a bez příplatku.


Upozornění

Ke každému střešnímu okno je potřeba objednat lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení střešního okna s krytinou a použití lemování je proto nezbytné v případě všech druhů střešních krytin.


 

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.