Plastové střešní okno s trojskly TOSO® APY B1500 55x78 cm

Kód zboží: APYB1500C2A

Plastové střešní okno s trojsklem TOSO 55x78 cm. Bezúdržbové provedení a zasklení trojskly zaručí maximální uživatelký komfort a bezstarostné užívání po mohol let bez potřeby údržby.

  • Cena vč. DPH:6 600,00 Kč
  • Cena bez DPH:5 454,24 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:10 let
Množství:

Plastové střešní okno s trojskly TOSO® APY B1500 55x78 cm

Plastové střešní okna Toso nejlevnější

· Doprava po ČR zdarma
· Ug = 0,77 W/M2k
· Profily s ocelovými výztuhami
· Komory vyplněné izolací
· Mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání
· Tvrzená trojskla - tři skla a obě komory vyplněné argonem
· Certifikace CE
· Záruka 10 let


Zasklení trojskly

Plastová střešní okna trojsklo

Plastové střešní okno s trojsklem

Zasklení nízkoenergetickými trojskly se dvěma komorami ve srovnání se standardními jednokomorovými dvojskly naplněnými argonem zajišťuje lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristická lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a tím snižuje znečištění životního prostředí. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a skla jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou.

 


PROVEDENÍ

Plastové střešní okno TOSO má elegantní bílý povrch bez nároků na údržbu a velmi dobrou odolnost proti vlhkosti. Má vícekomorové plastové profily křídla i rámu s vyztuženou ocelovou armaturou a je vyplněné izolačním materiálem pro lepší tepelněizolační vlastnosti. Skandinávský design a pěkný vzhled křídla vytváří nadčasový vzhled okna vhodného pro každou místnost.


KVALITNÍ VÝROBA

Naše plastové střešní okna jsou vyráběny v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostní ch norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v německých nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


Vnější vzhled

Plastová střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy. Nízké osazení u moderních střešních oken je oblíbené pro hezčí a nerušivý vzhled a také z praktických důvodů, jelikož se za nízko osazenými okny hromadí mnohem méně sněhu a ledu. Proto jsou naše okna vhodná nejenom do běžných klimatických podmínek, ale své uplatnění nachází i v horských oblastech s drsným klimatem. Aktuální nová řada střešních oken TOSO je dodávána s nízkým osazením u všech provedeních automaticky a bez příplatku.

Plastové střešní okna Toso s trojsklem 55x78 cm


Upozornění

Ke každému střešnímu okno je potřeba objednat lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení střešního okna s krytinou a použití lemování je proto nezbytné v případě všech druhů střešních krytin.


 

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.