Lemování pro trojici střešních oken 78x140 cm

Pokud si přejete umístit trojici střešních oken vedle sebe, je potřeba objednat toto speciální lemování pro trojice. Lemování je universální a je vhodné pro všechny střešní krytiny s výškou profilu od 0 do 120 mm.

  • Cena vč. DPH:7 400,00 Kč
  • Cena bez DPH:6 115,36 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Lemování pro trojici střešních oken 78x140 cm

Použitím lemování pro trojici oken je zajištěn vysoký stupeň vodotěsnosti v případě všech druhů střešních krytin s výškou profilu 0-120 mm (viz obrázek na levé straně). Střešní okno lze instalovat i v případě ploché střešní krytiny postačí odstranit těsnící klín nalepený po obvodu lemování.
Bezolovnatá hliníková manžeta zajišťuje těsné spojení s různými střešními krytinami, pěnové těsnění odolné vůči vlivům počasí pak zajišťuje těsné postranní spoje pro případ sněhových a dešťových srážek.
Pomocí lemování lze snadno provést dokonalou montáž a zajistit 100% vodotěsnost. 
Lemování je vyrobeno z hliníku a je opatřeno stejným nátěrem v tmavě šedé barvě jako plechování okna a je odolné proti vnějším vlivům a UV záření, vodotěsnost je testována v souladu s nejpřísnějšími předpisy.Nové lemování TOSO je osazeno níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.
Kromě toho je lemování vyrobeno tak, aby jeho montáž byla snadná i pro konečné spotřebitele - spojování jednotlivých prvků zřejmé a srozumitelné.

Zasklení s doživotní zárukou

Zasklení oken Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.