Hladké kombi lemování pro dvojici 78x98 cm

Určeno pro ploché krytiny s výškou profilu od 0 do 16 mm (eternitové šablony, asfaltový šindel a podobně). Hladké kombi lemování se vyrábí s roztečí 10 cm.

  • Cena vč. DPH:5 000,00 Kč
  • Cena bez DPH:4 132,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Hladké kombi lemování pro dvojici 78x98 cm

Použitím hladkého kombi lemování pro dvojice střešních oken je zajištěn vysoký stupeň vodotěsnosti u plochých střešních krytin s výškou profilu 0-16 mm (viz obrázek na levé straně). Hladké kombi lemování se vyrábí s roztečí 10 cm. Trám mezi okny tak může být jakkoli užší než 10 cm, ale nemůže být širší než 10 cm.

Lemování je nezbytné pro řádnou montáž střešních oken. Zajišťuje odpovídající vodotěsné napojení mezi oknem a střechou. Použití našeho originálního lemování je nutnou podmínkou pro uplatnění desetileté záruky na naše střešní okna.
 

Hladké kombi lemování je vhodné pro montáž dvojice střešních oken umístěných vedle sebe, a to do střech pokrytých drtivou většinou běžně používaných střešních materiálů s výškou profilu 0 až 16 mm.

Lemování TOSO je vyrobeno z hliníku odolného vůči všem povětrnostním podmínkám, v barvě odpovídající odstínu RAL7043, což je barva shodná s odstínem oplechování oken TOSO (šedo černá). 

Nejenom okna, ale také lemování TOSO se vyrábí v závodech VKR Holding na stejných linkách společně s výrobky VELUX , což zajišťuje vysoké standardy výroby a kontrolu kvality, které Vám poskytnou naprostý klid.  

Výhody originálního lemování TOSO

  • 100% vodotěsnost mezi oknem a střechou
  • Dokonalé usazení na střešní okno
  • Maximální odolnost a atraktivní vzhled
Zasklení s doživotní zárukou

Zasklení oken Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.