Dřevěné střešní okno s trojskly TOSO® AAY B1500 78x98 cm

Kód zboží: AAYB1500M4A

Střešní okno Toso 78x98 cm s trojskly. Vynikající parametry zaručující uživatelský komfort za každého počasí. Koeficient Ug=0,77 W/m2K. Střešní okna s trojsklem prémiové kvality z výběrové severské borovice nejvyžší kvality A+.

  • Cena vč. DPH:6 820,00 Kč
  • Cena bez DPH:5 636,05 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:10 let
Množství:

Dřevěné střešní okno s trojskly TOSO® AAY B1500 78x98 cm

·Dřevěná střešní okna s trojsklem v sestavě

· Doprava po ČR zdarma
· Ug = 0,77 W/M2k
· Podtlaková impregnace
· Dvouvrstvé lakování
· Mikroventilace s nastavitelnou intenzitou větrání
· Tvrzená trojskla - tři skla a obě komory vyplněné argonem
· Certifikace CE
· Záruka 10 let


Zasklení trojskly

Trojsklo ve dřevěném střešním okně

Dřevěné střešní okno trojsklo

Zasklení nízkoenergetickými trojskly se dvěma komorami ve srovnání se standardními jednokomorovými dvojskly naplněnými argonem zajišťuje lepší izolaci, což znamená méně tepelných ztrát v zimě a zadržení průniku tepla v létě. Okna se třemi skly jsou charakteristická lepší hodnotou U, a to jak u zasklení, tak u okenního rámu, což snižuje náklady na vytápění a tím snižuje znečištění životního prostředí. U našeho zasklení jsou obě komory vyplněny vzácným plynem a všechna skla jsou opatřena nízkoemisivní vrstvou.

 


DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI

Dřevěné rámy a křídla střešního okna Toso jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva prémiové kvality a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který je nanesena vrstva laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.
Dřevěná střešní okna Toso jsou vyrobena ze dřevěných dílů pocházejících z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření. Společnost TOSO je držitelem certifikátu PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification).


KVALITNÍ VÝROBA

Naše dřevěné střešní okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostní ch norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy. Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v německých nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


Vnější vzhled

Střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy. Nízké osazení u moderních střešních oken je oblíbené pro hezčí a nerušivý vzhled a také z praktických důvodů, jelikož se za nízko osazenými okny hromadí mnohem méně sněhu a ledu. Proto jsou naše okna vhodná nejenom do běžných klimatických podmínek, ale své uplatnění nachází i v horských oblastech s drsným klimatem. Aktuální nová řada střešních oken TOSO je dodávána s nízkým osazením u všech provedeních automaticky a bez příplatku.

Dřevěné střešní okna Toso v krytině 78x98 cm


Upozornění

Ke každému střešnímu okno je potřeba objednat lemování. Lemování slouží pro vodotěsné napojení střešního okna s krytinou a použití lemování je proto nezbytné v případě všech druhů střešních krytin.


 

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.