Zcelazatemňujicí béžová roleta pro střešní okno FAKRO 78x140 cm

Také rolety pro okna FARKO jsou opatřeny, speciální termo vrstvou, která brání prostupu tepla od horkých slunečních paprsků. Zcela zatemňující rolety pro okna Fakro Vám umožní nerušený spánek i za bílého dne i sledování televize bez odrazu světla v obrazovce.

  • Cena vč. DPH:1 900,00 Kč
  • Cena bez DPH:1 570,16 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Zcelazatemňujicí béžová roleta pro střešní okno FAKRO 78x140 cm

Dokonalé zatemnění - Zcela zatemňující rolety pro okna FAKRO dokonale eliminují dopadající světlo, podle potřeby promění den na noc.

Design a kvalita zcelazatemňující rolety na okno FAKRO


Ojedinělý design ve spojení s vysokou kvalitou materiálu a dokonalým využitím.
• Roleta je yrobena z materiálu s dlouhou životností, odolného vůči znečištění, s povrchovou úpravou z antistatické pryže.
• Okraje rolety jsou umístěny v úzkých hliníkových kolejnicích.
• Hliníkový rám zastiňující rolety umožňuje zastavení rolety v libovolné poloze, čímž lze až na 100 % zabránit průniku světla. Speciální vrstva odrážející sluneční paprsky (termo-stop) na rubové
straně materiálu brání pronikání světla a tepla do místnosti v letních i zimních měsících.
 

Instalace a kompatibilita

Namontujte si rolety snadno, dodržujte postup uvedený v návodu k montáži. Naše rolety dokonale přiléhají, není nutná úprava řezáním, namontujete ve 3 jednoduchých krocích.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.