Zastiňující béžová roleta pro střešní okno VELUX FK06 / F06 66x118 cm

Rolety pro zastínění na střešní okna VELUX jsou vhodné do místností, kde nepotřebujeme docílit úplné tmy a kde nám stačí zabránit pronikání ostrého světla. Stínící rolety na okna Velux zajistí soukromí.

  • Cena vč. DPH:820,00 Kč
  • Cena bez DPH:677,65 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Zastiňující béžová roleta pro střešní okno VELUX FK06 / F06 66x118 cm

Zastiňující béžové rolety pro střešní okna VELUX příjemně filtrují dopadající světlo. Praktické a nenákladné řešení pro ztlumení světla dopadajícího do interiéru.

Vlastnosti stínících rolet pro okna Velux

  • Silná konstrukce
  • Trvanlivý polyesterový materiál odolný vůči znečištění.
  • Pomocí plastových háčků lze rolety připevnit ve 3 různých polohách.

 

Instalace a kompatibilita

Stínící roleta lze snadno namontovat podle návodu k montáži, který je vložen do balení každého rolety. Naše zastiňující rolety jsou kompatibilní pro použití s unikátním systémem snadné montáže Pick&Click!®. Jedná se o plastové výčnělky, které jsou na většině oknech VELUX nainstalovány již z výroby. S unikátním systémem Pick&Click® vám montáž zabere jen pár minut. U straších oken, kde tyto plastové výčnělky nejsou nainstalovány, použijete běžné kotvící prvky, které jsou součástí balení každé rolety. Naše doplňky lze dokonale a snadno nainstalovat na stará, novější i nejnovější okna VELUX, vč. oken nové generace.

Zastiňující roleta Velux

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.