Žaluzie bílá pro střešní okno VELUX MK06 / M06 / 306 78x118 cm

Žaluzií lze efektivně regulovat směr a intenzitu dopadajícího světla. Lamelová žaluzie na střešní okna Velux se ovládá elegantním způsobem bez použití šňůrek. Pro naklápění lamel slouží ovládací kolečko.

  • Cena vč. DPH:1 800,00 Kč
  • Cena bez DPH:1 487,52 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Žaluzie bílá pro střešní okno VELUX MK06 / M06 / 306 78x118 cm

Regulace světla - Žaluzie na střešní okna VELUX regulují intenzitu a směr světla dopadajícího do místnosti.

Žaluzie

Elegantní a stylové žaluzie pro okno Velux zajistí dokonalou regulaci světla stylově a snadno.

  • Zastavení bez šňůrky
  • Lakované hliníkové kolejnice umožňují využití žaluzií i v místnostech a vysokým obsahem vlhkosti, v koupelně či kuchyni.
  • Elegantní řešení pro regulaci intenzity a směru dopadajícího světla.

 

Snadná montáž

Namontujte si rolety na okno snadno podle návodu k montáži, který je vložen do balení každého doplňků. Naše zastiňující doplňky jsou kompatibilní pro použití s unikátním systémem snadné montáže Pick&Click!®. Jedná se o plastové výčnělky, které jsou na většině oknech VELUX nainstalovány již z výroby. S unikátním systémem Pick&Click® vám montáž zabere jen pár minut. U straších oken, kde tyto plastové výčnělky nejsou nainstalovány, použijete běžné kotvící prvky, které jsou součástí balení každé rolety. Naše doplňky lze dokonale a snadno nainstalovat na stará, novější i nejnovější okna VELUX, vč. oken nové generace.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.