Markýza pro střešní okno DAKSTRA F6A 66x118 cm

I když jsou markýzy umístěny venku, je jejich ovládání velice snadné a z pohodlí místnosti. Na zimu není potřeba markýzu demontovat. Stačí ji jednoduše podobně jako roletu zatáhnout do pevného pouzdra.

  • Cena vč. DPH:2 274,00 Kč
  • Cena bez DPH:1 879,23 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Markýza pro střešní okno DAKSTRA F6A 66x118 cm

Regulace tepla - Předokenní tepelněizolační rolety (Markýzy) Předokenní tepelněizolační rolety zachycují sluneční záření a teplo, čímž dochází ke snížení tepelných zisků v interiéru až o 80 %. Zabraňují zahřátí tabule skla bez toho, že by překážely ve výhledu. Roleta je umístěna v předokenním krytu okna a v době, kdy není používána, je tak chráněna před vlivy počasí.

Design a kvalita
 

  • Přehřátí podkrovních místností může znamenat problém i v zimním období. Předokenní tepelněizolační markýzy Dakstra předchází takovým problémům vnějším zastíněním okna.
  • Předokenní tepelněizolační rolety ze skelného vlákna, s povrchovou úpravou z PVC příjemně filtrují dopadající světlo.
  • Světlopropustná síť je z nerezavého materiálu, odolného vůči znečištění.


Instalace a kompatibilita
Namontujte si rolety za pouhých 10 minut, dodržujte postup uvedený v návodu k montáži. Naše rolety dokonale přiléhají, není nutná úprava řezáním, namontujete ve 3 jednoduchých krocích.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.