Střešní výlezy Toso

Světlo a svěží vzduch v půdních prostorech zajístíte použitím střešního výlezu Toso, jehož součástí je i potřebné lemování, které je vhodné pro krytiny hladké a profilované až do výšky 90 mm.

Zatím neplánujete obytné podkroví, ale chcete půdu aktivně využívat? Pa vám budou stačit střešní výlezy. Je to malé okno neboli světlík, kterým se osadí otvor ve střeše, abyste získali světlo do podkroví, a mohli ho také účinně větrat. Střešní výlezy také slouží k tomu, aby se na střechu a zejména ke komínu dostali kominíci při revizi či čištění. Střešní výlezy jsou vhodné i při čištění žlabů nebo při instalaci antény a kontrole střešní krytiny. Musí mít dostatečné rozměry pro osvětlení i průlez. Obvykle se dodávají v rozměrech 45 x 55 nebo 45 x 73 centimetrů.  

Světlík vybírejte podle profilu střešní krytiny

Střešní výlezy mají rizikovou oblast kolem obvodu vlastního světlíku. Důležitá je proti instalace lemu, aby střešní krytinou nezatékalo. Je nutné použít vhodný lem pro hladkou i profilovanou krytinu. Střešní výlezy Toso mají integrované lemování, které zvládá profily do výše 90 milimetrů. Světlíky mají také dvojí otvírání – ze spodu nebo z boku.

Střešní výlezy Toso

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.