Montážní doplňky

Hydroizolační fólie

Hydroizolační fólie

Manžeta ze speciální vodotěsné folie s membránou propouštějící vodní páry. Slouží jako ochrana střešního okna a okolního prostoru před vlhkostí, která ve střešní konstrukci nebo pod krytinou vzniká například kondenzací při změně teplot. Tato fólie nepropustí žádnou vlhkost směrem ke střešnímu oknu a naopak propouští páry a vlhkost směrem ven od střešního okna. Tím chrání okno před vlhkostí a prodlužuje tak jeho celkovou životnost. Zároveň činí montáž precizní a bezpečnou bez rizika průsaku kondenzátu.

 

Zateplovací sada s hydroizolační fólií.

Zateplení s fólií v sadě

Spojení mezí střechou a oknem je nejdůležitější částí montáže. Tato sada obsahuje nejenom hydroizolační fólii, ale také zateplení, které ještě více vylepšuje tepelně izolační vlastnosti střešního okna a současně brání možnosti vzniku nežádoucích tepelných mostů. Sada tvoří kolem okna těsnicí rám, zabraňující pronikání vlhkosti omezující tepelné ztráty. Použití zateplovací sady umožňuje snazší, rychlejší a bezchybnou montáž a kvalitní izolaci okenního rámu.

 

Rolety pro střešní okna TOSO
Rolety pro střešní okna FAKRO
Rolety pro střeš. okna DAKSTRA
RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Ocenění SPOLEHLIVÁ FIRMA

        Certifikát firma Import Tomeček s.r.o.

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.