Půdní schody Toso

Stabilní zateplené půdní schody z masivního dřeva

Skládací půdní schody TOSO splní Vaše požadavky na kvalitní a vysoce trvanlivý zateplený výlez do půdních prostor. Schody mají zateplené 33 mm silné víko, které je pro hezký a nerušený vzhled dodáváno v bílém provedení z pohledové i z vnitřní strany. Naše schody mají 135 mm vysoký dřevěný rám vyrobený z kvalitní MDF desky, který je rovněž v bílém provedení. 

Schody jsou určeny pro místnosti s maximální výškou podlaží 2,8 M a po instalaci se jednoduše zkrátí na potřebnou délku odpovídající výšce konkrétní místnosti. Schody mají 3- dílný masivní dřevěný žebřík o tloušce 27 mm. Každý díl výlezového žebříku je spojen kvalitními pevnými panty, které umožňují precizní skládání a rozkládání. Maximální zatížení našich půdních schodů je dostatečně dimenzováno na 150 kg.

Dodávka obsahuje kompletní sadu pružin. Díky pružinám je obshluha schodů hračkou, jelikož nevmímáte skutečnou hmotnost výrobku a manipulace se schody je proto velmi snadná a komfortní. Součástí výrobku je také stahovací tyč a zavírací mechanismus (zámek). Schody stačí jen nainstalovat.

Naše schody jsou vyrobeny v Rakousku a splňují přísné normy DIN EN 14975 (2007).

 

Půdní schody TOSO zateplené 70x120 cm

Zateplené skládací půdní schody TOSO s třídílným dřevěným žebříkem a zatepleným bílým víkem.

3 553,00 Kč Cena:
Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.