Proč potřebujeme střešní okno?

PŘIROZENÉ SVĚTLO

Podle výzkumů je pobyt v místnostech, které nabízejí přirozené světlo, skutečně přínosný. Denní světlo má pozitivní vliv na lidské zdraví a zvyšuje celkový výkon člověka. Přirozené osvětlení zvyšuje produktivitu lidí, přináší jim pocit štěstí a dokonce zlepšuje zdraví! Důvodem je mentální a vizuální stimulace vyvolaná denním světlem. Přírodní světlo také snižuje výskyt plísní, omezuje jejich růst, a udržuje tak váš domov zdravější pro vás i pro vaši rodinu.
 

ČERSTVÝ VZDUCH

Vzduch je nejdůležitějším živlem nutným k udržení života. Celkové zdraví vašeho těla i mysli závisí do značné míry na množství čistého, svěžího vzduchu, který dýcháte. Čerstvý vzduch posiluje váš imunitní systém. Dodává vám kyslík, který pomáhá bílým krvinkám řádně fungovat a zabíjet bakterie, viry a choroboplodné zárodky. Více kyslíku posiluje vaše soustředění, dodává energii a napomáhá jasnějšímu myšlení.
 

ZVĚTŠOVÁNÍ ŽIVOTNÍHO PROSTORU

Svůj životní prostor můžete proměnit pouhou instalací střešních oken. Díky nim zhodnotíte svou nemovitost, když zrekonstruujete dosud zanedbávaný prostor půdy. Instalace střešních oken vám pomůže vyvolat dojem prostoru a otevře vám krásné výhledy. Střešní okna vytvářejí místo, kde si obyvatelé mohou užívat přirozené světlo a čerstvý vzduch.
 

KOLIK STŘEŠNÍCH OKEN POTŘEBUJI?

Abyste měli zaručeně dostatek světla, měla by plocha střešních oken odpovídat nejméně 15% podlahové plochy.
Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.