Předokenní roleta TOSO elektricky ovládaná 55x78 cm

Kompletní sada i s ovládacím systémem.

  • Cena vč. DPH:10 303,00 Kč
  • Cena bez DPH:8 515,00 Kč
  • Dostupnost: Na dotaz
Množství:

Předokenní roleta TOSO elektricky ovládaná 55x78 cm

Předokenní roleta (elektricky ovládaná). Kompletní sada vč. ovládacího systému.

Dokonalá ochrana proti horku, chladu, hluku nebo vloupání! Předokenní roleta je vynikající produkt, který zvyšuje tepelnou a zvukovou izolaci, ochranu proti vloupání a dává vám úplné soukromí. Předokenní roleta také zajišťuje vyšší odolnost proti všem druhům povětrnostních podmínek, a chrání lépe proti nežádoucím návštěvníkům, pokud si nejste doma.Roleta má elektrický pohon, což umožňuje velmi snadnou obsluhu. Pracuje s 24V 4-step motoru. Motorová řídící jednotka a infračervené dálkové ovládání je součástí balení rolety.

Roleta má dvojitou izolací na povrchu hliníkové lamely, která zajišťuje skvělou zvukovou a tepelnou izolaci. Také speciální konstrukce lamel (zakřivený průřez) umožňuje v porovnání s ostatními produkty na trhu dokonalé a precizní dosednutí při zatažení rolety. Střešní okno a roletu můžete snadno použít současně ve stejnou dobu. Základní část rolety je instalována na křídle, takže lze okno otevřít a přivádět čerstvý vzduch a současně roletou ve stejnou dobu snížit vyhřívání sluncem, což je unikátní vlastnost rolety TOSO. Montáž předokenní rolety TOSO je velice snadná a roletu lze díky elektrickému pohonu s dálkovým ovládáním velmi pohodlně obsluhovat.

Na českém trhu poskytují výrobci na předokenní rolety pouze 2 letou záruku. TOSO na své mimořádně kvalitní předokenní rolety poskytuje záruku 10 let!

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

RATING

Naše společnost získala nejlepší možné hodnocení A+++.

Pro zobrazení celé verze certifikátu klikněte na obrázek.

Rating společnosti Import Tomeček s.r.o.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.