Dřevěné střešní okno TOSO® VM6A s ventilační klapkou 78x118 cm

Kód zboží: VM6A

Model dřevěného střešního okna 78x118 cm, který je také vybavený mikro ventilací a ještě navíc i ventilační klapkou. Jako každé střešní okno TOSO je i tento model vybaven tvrzenými dvojskly s argonem.

  • Cena vč. DPH:4 315,00 Kč
  • Cena bez DPH:3 566,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
  • Záruka:10 let
Množství:

Dřevěné střešní okno TOSO® VM6A s ventilační klapkou 78x118 cm

· Doprava po ČR zdarma
· U = 1,1, W/M2k
· Podtlaková impregnace
· Dvouvrstvé lakování
· Mikroventilace
· Ventilační klapka
· Dvojskla plněná argonem
· Certifikace CE
· Záruka 10 let


DŘEVO A DŘEVĚNÉ ČÁSTI

Dřevěné rámy a křídla jsou vyrobeny z lamelovaného borovicového dřeva a jsou ošetřeny ochranným nátěrem proti houbám a škůdcům metodou vakuové impregnace, na který je nanesena vrstva laku na vodní bázi za účelem zachování přírodního vzhledu dřeva.
Surovina používaná na výrobu dřevěných dílů pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.
Společnost TOSO je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC. (PEFC - Programme for the Endorsement of Forest Certification)


TEPELNÁ IZOLACE

Střešní okna TOSO jsou opatřena dvojsklem o síle 24 mm (sklo plněné argonem), které zajišťuje dobrou tepelnou izolaci. Omezuje tepelné ztráty v zimním období a v letním období je zamezeno přehřátí.


KLIKY

Na našich oknech používáme kliky z leštěného zinku.
Kliky lze nastavovat do tří různých poloh: pozice úplného uzavření a dvě další pozice, které umožňují pasivní větrání podle potřeby.


KVALITNÍ VÝROBA

Naše okna vyrábíme v evropských výrobních závodech, které splňují předpisy jakostních norem ISO 9001 ISO 14001 a OHSAS 18001, přičemž používáme nejmodernější technologické postupy a přísně dodržujeme předpisy norem vztahujících se na průmyslovou výrobu, ochranu životního prostředí a výrobní postupy.
Energetické testy, testy vodotěsnosti jsou prováděny v nezávislých laboratořích IFT Rosenheim GmbH.


EKOLOGICKÉ PROVEDENÍ

Certifikace dřeva
Jedním z nejvýznamnějších cílů naší společnosti je ochrana životního prostředí.
Proto je pro nás mimořádně důležité, abychom dřevo potřebné pro výrobu získávali z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.
Společnost TOSO je držitelem certifikátu spotřebitelského řetězce dřeva PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification).
To zajišťuje transparentnost cesty dřeva počínaje lesem a hotovým výrobkem konče, a proto mohou naši zákazníci sledovat celou cestu dřeva.
Certifikát byl vystaven třetí nezávislou organizací, a proto můžeme s jistotou prohlásit, že dřevo potřebné k výrobě pochází z lesů spravovaných metodou trvale udržitelného lesního hospodaření.


PROVEDENÍ

Střešní okna a lemování TOSO jsou osazeny níže v úrovni střechy, což zvyšuje nejenom efekt tepelné izolace, ale také vnější estetický vzhled.


MONTÁŽ

Montáž střešních oken TOSO je jednoduchá.
Princip montáže je zkoušen, testován a dobře znám montážníkům mnoho let. Pro naše zákazníky, kteří si chtějí okno instalovat sami, je přiložen přehledný montážní návod s jednotlivými kroky montáže. K dispozici je také montážní video.


Upozornění

Pro montáž střešního okna je lemování potřebné vždy , bez ohledu na to, zda je vykonaná do profilované nebo hladké střešní krytiny.


 

Technické informace

Technická specifikace střešních oken TOSO

Před montáží střešního okna

Montážní video střešních oken

Údržba střešního okna

Doprava střešních oken a rolet je zdarma

Doprava oken i rolet do tří dnů.

Záruka 10 let

   střešní okna, střešní okno, záruka

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.