Rolety, žaluzie a markýzy pro střešní okna VELUX

 

Nabídka zastiňujicích rolet pro okna VELUX

zastiňující roelty Velux

Nabídka zcela zatemňujicích rolet pro okna VELUX

Zcela zatemňující rolety Velux

Nabídka lamelových žaluzií pro okna VELUX

žaluzie Velux

Nabídka venkovních thermo markýz pro okna VELUX

markýzy Velux

 

Každý z nás hledá v životě dokonalost. A my si to moc dobře uvědomujeme, a tak nabízíme jen dokonalé produkty od renomovaných výrobců. Mít vlastní dům je naším častým snem i cílem, ale když se podaří a my ho získáme, ještě není vyhráno. Střešní okna jsou báječným produktem, který přidává na vzdušnosti a prosvětlení prostoru, ale je potřeba, aby byla dokonalá nejen po technické ale také po estetické stránce. A je také potřeba, aby k nim bylo i dokonale pasující a precizně vyrobené příslušenství, jako jsou rolety, žaluzie či markýzy. A pokud se ptáte, kde to všechno seženete a přitom za přijatelné ceny, tak vám s radostí můžeme odpovědět, že tento sortiment u nás máme a mnohem více!

Nabízíme vám:

  • Dokonalý zákaznický servis
  • Okamžitou dostupnost (vše máme skladem)
  • Nejrychlešjí doručení
  • Příznivé ceny
  • Výrobky TOSO od renomovaného výrobce BKR (výhhradním vlastníkem BKR je společnost VELUX)

 

Pokud zvolíte nabízené výrobky, zařídíte si domov podle svých nejtajnějších přání. Dokonalost u vás už nebude jen na návštěvě, ale změní si trvalé bydliště právě k vám!

snadná montáž rolet na střešní okna Velux

Na trhu jsou k dispozici zastíňující doplňky pro okna VELUX od různých výrobců. Alternativní výrobci však nesmějí užívat patetnově chráněný sytém snadné montáže Pick&Click!®. V těchto případech je zákazník nucen často i násilným způsobem demontovat plastové výčnělky, které jsou na většině oknech VELUX naistalovány již z výroby. Toto řešení není možné v žádném případě doporučit také s ohledem na záruku na samotná střešní okna. Pouze doplňky TOSO a VELUX vyrábí společnost BKR (majitel BKR je společnost VELUX) a pouze doplňky TOSO a VELUX jsou vybaveny unikátním systémem snadné montáže Pick&Click!®. S unikátním systémem Pick&Click!® vám montáž zabere jen pár minut.  

rolety do střešních oken, žaluzie velux, makrýza velux

Doprava při objednávce nad 5000 Kč ZDARMA.

Při objednávce nad 5000 Kč je doprava ZDARMA. Při objednávce pod 5000 Kč je cena za dopravu 100 Kč při platbě převodem nebo 170 Kč při platbě dobírkou. Při objedávce nad 5000 Kč je doprava ZDARMA vždy jak při platbě převodem tak i při platbě dobírkou.

 

O nás - zaměřeno na požadavky

Toso® je členem skupiny evropského výrobce s dlouholetou minulostí a dobrým jménem. Jsme zastoupeni na mnoha evropských trzích, dokonale známe všechny prvky bytové dekorace, od zastiňovacích doplňků až po střešní okna. Sledujeme trendy trhu a neustále vyvíjíme novinky na základě požadavků našich zákazníků a konečných spotřebitelů.

rozměr střešního okna

Snadná volba rozměru pro vaše střešní okno VELUX

Informace o typu a rozměrech Vašeho okna naleznete po otevření okenního křídla, na štítku umístěném na horní hraně křídla. Štítek je přístupný pouze když je okno pootevřené. Zde uvedený kód vyhledejte v nabídce rolet, kde je kód vždy uveden. Na příkladu níže vidíte na obrázku rozměrový kód M08 (u starších oken VELUX stejného rozměru se používal rozměrový kód 308). Kód M08 i kód 308 znamená, že máte střešní okno o rozměru 78x140 cm. Rozměr 78x140 cm tedy není rozměrem samotné rolety, ale venkovním rozměrem rámu střešního okna do kterého je roleta určena. Pokud je tedy na okenním štítku vašeho střešního okna uvedený kód M08 nebo 308, objednejte roletu pro střešní okno VELUX M08 /308 78x140 cm.

Instalace a kompatibilita

Namontujte si rolety snadno podle návodu k montáži, který je vložen do balení každého z doplňků.

Rolety pro střešní okna TOSO
Rolety pro střešní okna FAKRO
Rolety pro střeš. okna DAKSTRA
Certifikovaný obchod

          plastová střešní okna s certifikací

Obchod Střešní okna a rolety Toso® získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.